Úvod - základné info

Na tejto stránke sú moje staršie aj súčasné práce, a to ako v programe Flash, tak aj v bežnom html. Musím sa však priznať, že pracujem hlavne s Flash-om - takže sa nedivte, že väčšinou ide o tento druh prác :-)

WEB on-line

Ako už názov napovedá, nachádzajú sa tu webové stránky dostupné na internete.
Záchranári - ide o webovú stránku študentov - záchranárov z Košíc. Je tu použitá kombinácia Flash-u a klasického HTML. V súčasnosti je stránka rozšírená aj o Fórum, takže môžete vyjadriť svoj názor priamo na tejto stránke :-)
Vesmír - ide o stránku venujúceho sa vesmíru, technológiám, teóriám ... Stránka je kompletne spracovaná vo Flash-i, avšak momentálne je z časových dôvodov práca na nej pozastavená. Chystá sa jej kompletné prerobenie a na zadanej adrese sú momentálne k dispozícii dve verzie tejto stránky (pričom žiadna nie je kompletná:-( ).
Kan - PC - ide o prezentáciu internetovej kaviarne. Použitá animácia myšky (hmm... doslovne :D) a prístup k istým častiam stránky za pomoci hesla.

WEB off-line

Tu sú stránky, ktoré v súčasnosti z nejakého dôvodu nie sú dostupné on-line. Paton F.O. elektronik je stránka jednej súkromnej spoločnosti. Tieto stránky boli z web priestoru stiahnuté.

INÉ

Nachádzajú sa tu moje ďalšie práce, ktoré však nemajú nič spoločné s webovými stránkami. Zväčša sa jedná o rôzne blahoželania, prípadne reklamky. Myslím že samotné názvy tlačítok napovedajú, čoho sa jednotlivé časti týkajú :-)

Kontakt

V rpípade, že by ste ma chceli z nejakého dôvodu kontaktovať, môžeťe mi napísať v elektronickej podobe:

merenyi_jaro@szm.sk

Prajem Vám pekný deň.